Červenec 2013

Jonas Brother

25. července 2013 v 11:52 | Lady_Paranoid

No, kdysy jsem je poslouchala, teď už vůbec jen mě zaujal tehle song. Snad se bud líbít :)

text


Když najdeš svou závislost.

23. července 2013 v 21:20 | Lady_Paranoid |  Pensiero.

Jedna z možností jak vyjádřit můj nový život ane nejde nemilovat hudbu The paranoid :)


Vždycky jsem věděla jo, tu skupinu miluju a hlavně nesnáším, když jsem dva roky čekala, abych slyšela jak mluví, jak se chovají na veřejnosti. Co jsou vlastně zač. Neni den abych si neposlechla aspoň jeden song,, Psychicky asi na tom nie si najlepšie. Čo ti povedať? Sladká lož je mámenie. Asi nezvládneš počuť pravdu do očí. Infarkt sa dnes nekoná, nutné zlo nezaskočí.". Ten pocit je k nezaplacení pokazdé chci vrátit jen jeden song naživo a jenom tu uzasnou šou co dokážou vlastně vytvořit. Věděla jsem si, že Igor bude úžasný, ale netušila jsem jak moc mě to veme! Romana už jsem tenkrát viděla. Tenkrát v havířově jsem z něj byla a to jen kvůli tomu, že se na mě párkrát podíval. Když najednou zmizl od Mira Netušila jsem kde je ... Hledala jsem a našla jsem nejlepší kapelu. Ze začátku mi to připadalo jako špatný film,, Co to je ?". Nechtělo se mi to poslouchat !

Moc dlouho to netrvalo, a já jsem se i zamilovala celé první album poslouchala jsem je s mýma kámoškama a mou opravdu dobrou kámoškou. Pořád jsem se modlila. Ano chci na koncert aspoň jeden. Uběhl další rok a já jsem se pořád marně chtěla dostat na koncert jenže nikdo semou nechtěl, nemohl a podobně. Jak mile vydali druhé cd. Zase to byla závislot nejlepší jít po ulici a na tebe troubí auta. Ne! Ty jsi deš po přechodě a v uších ti jen zní,, Dnes do mojich snov Už nemôžeš vpadnúť Povedal som, čo som chcel Kašlem na bontón Moje city hasnú O teba nezakopnem". Bylo mi fuk, že mě zajede auto. Zrovna jsem měla období jen pro depresy a znuděnost.

Můj první nepovedený koncert byl u náv v Ostravě v Barráku. Nakonec jsem stala pod klubem a slyšela,,Sám proti všetkým je ťažké stáťa odolávať nátlaku nesmieť sa báťno ty to dokážeš musíš silu nájsťa ukázať všetkým na čo máš". Bylo mi do pláče. Ne já jsem se dole pod klubem rozjela. Bylo mi fuk, že se na mě dívají zpívala jsem si texty.. Moje cesta domů tramvají,, Keď strácam, nevidím ťa a pátramjednoducho viem už si preč." a slzy v očích !

Můj první oficiální koncert jsem zažila v Ostravě v klubu Garagee. Jela jsem tam s kámoškou ze školy. Znala jsem tam pár holek a po koncertě jsem jich znala tak 20. Úchátný zážitek. Nejlepší stát na podiu při písničce Noc patrí nám Když jsem se dostala na metr od Igora, nevěděla jsem jestli mám dříve ondlít nebo si sním zazpívat. Moc odvaha vyhrála zazpívala jsem si! Nejlepší zažitek prozatím.

Pomalu a jistě jsem zjistila, to není jen kapelou, ale úžasnýma lidma kolem mě a to mi dodává sebevědomí. Díky nim jsem zase sama sebou. Můj druhý koncert ve vsetíně. Nemám fotku, ale mě to nevadí já jsem moc dobře veděla, že toho chalani mali dost. A že neměli ani náladu. Takže jsem to nechala plavat nepojedu na poslední koncert. Můj třetí koncert byl ve Slavičíně. A to byla akce! Nejlepší ááá. V tu chvili jsem věděla, že kdybych se s klukama bavila tak to bude jen pár slov. Protože přes ten dav fanynek je nemožné se k nim vůbec dostat jen čekat než se odvalí ty davy. Chtěla bych, aby si konečně někdo s chalanu pamatoval moje jméno! Nemožné možu si nechat zdát.

"Vieme sa dotknúť hviezd, stačí chcieť My vieme lietať aj bez krídel Miliónkrát sme predbehli pád Ak si tu so mnou tak nemaj strach".

PS:

Tento článek je věnovaný všem koho jsem díky této kapely poznala. Je jich mnoho a jsem moc ráda, že mám znám. A budu dále s váma jezdit co nejčastěji :)) Jste prostě jako jedna velká skupina, Ať už tradujou po netu hodně keců.. proč jezdíš na ty samé koncerty ?". ... ,, No, protože každý koncert je jiný a kdo to NEZAŽIL ať nepičuje". =)

A co vy Už jste je viděli ?
Znáte je ?
Který song nejvíce milujete ?

Giorno 15 - Dove posso vedere nel mio futuro.

23. července 2013 v 14:24 | Lady_Paranoid

,,Kde se vidím ve své Budoucnosti".

Tohle je velice jednoduché já se snažím totiž žít přítomností a nevím nějak si naplánuju budoucnost. protože když něco naplánujeme tak to stejně stroskotá .. Možná se vám se to stalo taky a proto to neřešíte :)

Mám sice své určité vize, ale jsou nejasné a moc často se mění! Jen vím, že chci z té naší posrané republiky! Kdo by nešel já bych se chtěla narodit jako slovenka, protože tam aspoň mají jakš takž v pořádku některé věcí Já to vyloženě nesnáším tuzkorumpovanost, ale ta je opravdu všude takže si nevybereš!

TOTO BUDE ASI K DNEŠNÍMU DNI VŠECHNO !
Snad se vám tento můj project líbil protože další už asi neudělám. Je to dost vyčerpávající. Aspoň podle mě.


happy | Tumblr

To letí ...

22. července 2013 v 17:49 | Lady_ParanoidZdravím, Ako sa vám darí?
Na kolika festivalech ste byli ?


Já už mám uspěšně z sebou Cool fest na ten jsem se moc těšiíla. Teď mě čeká tábor, budou mi zase říkat paní vedoucí. Tak tu teda 14 dní nebudu. Snad si budete užívat sluníčka. Už jsem si zajela i do Opavy na Mira šmajdu 11.7 =D Tak se mi to líbí. Já nevím poslední dobou skoro nejsem doma. Snad je to dobře, měla bych číst k maturitě, ale vůbec se mi nechce. Měla bych se učit Italštinu na stáž mě se nechce. Nic se mi nechce jsem unaven.

Cool Fest - Podle statusu mé kamarádky ,,WooHoo ^^ Coolfest ve Slavičíně byl boží! ^^ s fajn lidmi, které by mi mohli všichni závidět , úžasná kalba, POGO!:DD Díky kterému mám zavázanou ruku aj nohu :DD..dalších milion ujetých zážitků... ^^". Vlaďka to opět vystihla! :DD No, fakt mě sere, že mě tak bolela hlava! Jinak si opravdu nedokážu představit, že bych seděla doma jako pecka na FB. Viděla jsem poprvé Zoči voči ! Lácéés! Jen jsem zvědavá na fotky na kterých sem, protože si vůbec nepamatuju co jsem dělala jak mě bolela hlava ani jsem neviděla kino! Kdo tam nebyl nepochopí ! Fotky těšíng!


Jinak kdo ještě neviděl The Paranoid na živo opravdu nevím o co příchazí. Snad I tak chalani děkuju za skvělý 3 koncert! V říjnu se těš Ostravo!


Jinak od doby

27.7-10.8

Jsem na tom táboře !

Nemám fotku, ale mám podpisy ! Paťas


Já hodinu po příjezdu :DD podpis od Romana!


Miro šmajda a band

22. července 2013 v 15:06 | Lady_Paranoid

Noo, musím říct, že tohle mě opravdu dostalo moc jsem ho po tom co se vrátil z ameriky nemusela. Nelíbilo se mi nové cd. Jenže jsem byla na jeho koncertě za poslední měsíce hodněkrát(2) a musím říct, že to umí normálně až brutálně s novou kapelou rozjet kdo nebyl na konclu tak přišel o hodně. :D Ikdyž je to velká změna.

text

Další songy :


Giorno 14 - I miei obiettivi e sogni.

22. července 2013 v 10:20 | Lady_Paranoid

,,Moje cíle a sny".


No, je to celkem lehké. V podstatě chci mít vzdělání. To snad každý normální člověk. Také chci svůj byt zařízený jen podle mě. Možná se mi někdy v budoucnosti splní a já např. třeba budu mít barák a na tom baráku budu mít dole hospodu či bar a nahoře byt. Skromné a nevyplnitelné přání či sen.

Mým velkým snem byl vždy mít kapelu a hrát na svou kytaru. Moc fajn by to bylo !!!

Mít kluka co mě bude milovat takovou jaká jsem.

kiss | via Tumblr

Mít kočičí farmu :DDD

閃光 | via Tumblr


A mnoho dalších snů a cílů v nedohlednu .. Takže už jsem docela unavená jak píšu tyhle články. Protože mi to tak už ehm. Možná i vás to nudí :DDD Myslela jsem si to, ale no to bych ráda veděla spíše jaké jsou vaše cíle a sny ? Třeba budou lepší než ty moje... :////

Giorno 13 - Attrice preferita o attore.

21. července 2013 v 18:32 | Lady_Paranoid

,,Oblíbená herečka nebo herec."


Od herců miluju miliony Jako např Jonny Depp, Jeremy Renner,Jonathan Rhys Meyers,Ian Somerhalder,
Cory Monteith,Taylor Lautner,Benjamin McKenzie,Steven R. McQueen,Charlie Bewley, Michael Trevino,Heath Ledger,Bradley Cooper,Josh Hutcherson.. atd

Herci z česka : Roman Harok, Igor Orozovič, Jiří sedláček, Vladímír Polák a mnoho dalších =) z NDM.


Od Filmu Hunger games je to Jennifer Lawrence. Potom je to herečka s PL LHolly Marie Combs a Lucy Hale, Kat Graham, Arielle Kebbel,Candice Accola,Julia Stiles,Kim Cattrall,Sarah Jessica Parker,Hillary Duff atd...

Jeremy Renner.

you can't choose what stays and what fades away | via Tumblr

Ian Somerhalder.

tvd | via Tumblr

Jennifer Lawrence a Josh Hutcherson

hunger games | Tumblr


Hillary duff.

(2) hillary duff | Tumblr
Lucy Hale.


PLL | via Tumblr


Nevím co bych dodala =)

giorno 12- 5 serie preferite.

20. července 2013 v 10:13 | Lady_Paranoid

,,5 oblíbených seriálů.".

Některé sleduji některé už ne. :)


The vampire diaries.

Pretty little liars.

The O.c california.
Misfits - zmetci.The Secret circle.

Giorno 11-5 film su cui ho guardato più volte.

19. července 2013 v 13:00 | Lady_Paranoid

,, 5 Filmů na které jsem se podívala víckrát.".Tak na tyhle filmy se dívám nejraději! Ikdyž některé jsem viděla řed nekolika lety.

10 důvodů, proč tě nenávidím.
Cyberbully(kiberšikana) celý film.
Hunger games a Hunger games 2 (teprve výjde).
Terapie Láskou.
Hříšný tanec.
Giorno 10 - La musica si ascolta canzoni e 10.

18. července 2013 v 10:28 | Lady_Paranoid

,,Hudba, kterou poslouchám a 10 songů".Nebudu to psát znova. Dva stejné články. Nop!Poslední dobou poslouchám nejčastěji.


1. One republic
2.The paranoid
3.Tokio Hotel
4.David Flauto
5. HIM
6. Crown the empire
7. Fictive marry
8. Avril Lavigne
9.Zoči voči
10. Raego

Tornei-me insano | via Tumblr