Září 2013

Káva s grankem.

30. září 2013 v 22:17 | Lady_Paranoid
Není nic lepšího než si obohatit kávu. Já jsem si je tomu týden doma dělala kávu a vedle mi leželo granko tak jsem si řekla proč to nezkusit. Takže je to zcela jednoduché.

Suroviny :
Káva rozpustná.
Mléko.
cukr.
Granko.

Pomůcky : Hrnek, kávová lžička, varná konvice.

Recept : Do svého oblíbeného hrnku dej na dno dvě lžičky granka.( je na uvážení vás kolik si ho tam dáte). Zapni si vodu na Kávu. Do hrnku přidej kávu podle sebe.( Já si dávám 2 lžičky nescafe velvet ) Přidej cukr 2 lžičky. Potom hrnek zalij studeným mlékem do půlky jako tečku doliješ do směsy horkou vodu, zamícháš a můžeš pít.

fotkaZoči voči.

26. září 2013 v 18:25 | Lady_ParanoidTakže tohle je další z mojich srdcovek! Nové album najdeš na : http://www.youtube.com/user/zocivoci/ Jedna pecička za druhou už na tom ujíždím tak 2 dny! Co vy na ně říkáte ?

Nanosféra

24. září 2013 v 19:41 | Lady_Paranoid


Red head. Miluju tu písničku. Našla jsem tu kapelu na Bandzonu. Nechápu proč mě zaujala česká kapela moc je neposlouchám. Jsem na slováky a zahraniční.

text


Criss Angel - Mindfreak

22. září 2013 v 22:07 | Lady_Paranoid


Chápete někdo tohohle chlapa ?
Myslíte, že je to opravdové ?
Nebo jsou to jen triky ?

Můj názor je takový, že já miluju magii a jakoukoliv (spiritimus, duchy, Černou magii, bílou magii, kouzla) Něco je skutečné něco ne, ale já jsem toho zažila už dost. Můžu vám říct, že niic příjemného to fakt nebylo. Magie je ve všem v měsíci nebo i zemi samotné. A kdo si myslí, že to jsou pouhé triky vyvrátit vám to nemohu. Od šesti let se tomuto věnuje Přesným jménem je Christopher Nicholas Sarantakos.Kouzelník, iluzionista, kaskadé, hudebník, eskapolog a jeho původ je řecký! Sice je to jen show, ale řekněte proč ho tolik lidí, žere ?


criss angel mindfreak - inspiring picture on Favim.com


Pár videi sice v angličtině , ale stojí za to!

Jeden z dílů je to je 3x20 :( stáhla jsem to ze stránky)
Dnes se chce Criss Angel vydat do hotelu, ve kterém prý straší. Vyzve lidi, aby nahráli video, proč by tam chtěli být s ním. A potom si z těchto lidí vybere skupinu složenou jak z těch, kteří věří v nadpřirozené síly, tak z těch, kteří nevěří. Požádá jednu ženu, aby myslela na někoho blízkého, kdo jí zemřel, a představila si jeho jméno napsané na Crissově dlani. Pak dlaň ukáže jinému muži. Má si představit, že na ní vidí písmeno. Muž řekne, že vidí Y. Jméno, na které žena myslela, prý Y obsahuje. A jak se muž dívá a dívá, uvidí jméno Betty. Tak se jmenovala osoba, na niž žena myslela a která je mrtvá už tři roky. Telepatie, nebo náhoda? Poté se Criss rozhodne vyvolat ducha mrtvé holčičky. Je to opravdu děsivé.


QUOTE THAT TALKVždycky tě dostane minulost.(2)

19. září 2013 v 21:40 | Lady_Paranoid
Ta úmorná cesta vlakem trvala moc dlouho. Nechápala jsem jak moc se tam těším přitom jsem měla v hlavě uplně něco jiného,, co dělá proč se mi neozývá". Trapná chvíle ticha. Koukala jsem dále zasněně z okna.
,,Lee ? Zapoj se do debaty". Otočila jsem se strachem co zase vymysleli,, Co řešíme ?".
Otočila jsem se nazpět k oknu. Neměla jsem jim najednou co říct. Furt jsem i márně přála. Nic stále nic. Musím na to zapomenout skoro jsem ho neznala viděla jsem ho jen jednou! Né a né,, Žemličko těšíš se tam vůbec?". Volala na mě Vlaďka s úsměvem. Podívala jsem se na holky ,, Hehe holký? Já jsem nám našla v Praze hotel. Teda snad tam bude volno zapomněla jsem na rezervaci". Prohrábla jsem si vlasy. Podívala jsem se přes brýle na Terku která s výbuchem smíchu dodala,, Jestli na to vůbec dojdem na ten hotel".
Zasmáli se ostatní,, No, to nevadí! kde je ten hotel?". Promluvila na mě Kejt a koukala do svým obvyklích papírků kde všeobecně za to měla napsané spoje jak nám to jede ke klubu od nádraží. Měli jsme jít do známeho klubu hárd rock kafé. Pořád jsme se nemohli domluvit na tom co budeme dělat a kam zajedem v průběhu dne jak přijedeme.
,, Ááááchjo...". Zvolala jsem do éteru. Následovalo Bětčino,, Copák Zlátko? ". Všichni utichli a najednou bylo hrobové ticho všechny jako by mě poslouchali.
Najednou se mi začali potit ruce, klepala jsem se přitom o nic nešlo,, Holkýý? Mám hlad kdo má jídlo". Začala jsem se smát aby nebylo nápadné, že čekám na odpoveď nebo smsku. Pořád jsem doufala.
,, Já mám řízky!!! ale chleba nevedu!". Zasmála se kejt a už se hrabala v tažce! Sotvá jsem dostala řízek do ruky tak sem ho nakousla a zvýkala jako zběsilá. Najednou jsme se bavili o tom co koupíme na pití a co si koupíme na koncertě a jestli to bude legendary akce. Byli sme rády, že jsme všichni spolu. Moc sem se těšila protože tu kapelu jsme neviděla tak rok a půl. Nová kapela. Nové cédéčko. Co víc si přát!!
,,Kejt drahouši, za jak dlouho budeme v Praze".
,, No asi za 20 minut". Odpoveděla Šárce.
Dožvýkávala jsem svůj kousek řízku. Citila jsem to trapné brnění v kapse. Málem jsem se udusila! Neskutečný pocit! to jsem ještě nečekala. co bude... Vytáhla jsem si mobil a na displeji napsáné,, martin". Dívala jsem se na to jako na svatý obrázek. Zatím co se holky bavili,, Co budeme dělat ?"....,, Jaká asi bude ta nová kapela". Já jsem řešila tuto odpornou věc.
,,Ahoj" Konečně mi odepsal na můj vzkaz.
,,Ahoj ?". Už jsem zatahovala slzy při této reakci odepsal mi po týdnu.
,,Zase se ignorujeme?". Tázala jsem se ho.
,,Nevím... promiň, ale mně už je všechno jedno co bude". Odepsal za 2 minuty. Zatím co já jsem nevnímala jen jsem se usmála na holky.
,,Víš co mě v podstatě taky". V tu chvilí jsem se zvedla a odešla z kupé ve vlaku. Naplno jsem se roplakala. Holky si mysleli, že jdu na záchod až do odchodu z vlaku. Moje ubrečené oči je však neodlákali.

Další díl ? Líbí se vám to ?


Olly Murs

19. září 2013 v 10:34 | Lady_Paranoid

Sice tehle styl písniček neposlouchám, ale tohohle zpěváka bych na ulici znásilnila... :DDD je užasný.... miluju ten jeho šarm. Natož když sem zjistila, že moje kamarádka co je teď v Anglii o potkala na letišti O.o .. Má s ním samozdřejmě fotku.

textMemphis May Fire

17. září 2013 v 19:14 | Lady_Paranoid

Tuhle jsem náhodou našla přes kapelu na netu .. a hned jsem si ji zamilovala. Miluju ten text, miluju akustickou verzi! Líbí se vám ? Mám při ní až slzy v očích a smíšené pocity o mé bezvýznámném životě. Mrzí mě to, že teď nemám náladu na blog. Píšu pokračování povídky, která je pro mě důležitá je v ní kus mě. Tak jako v tomto songu. se zase vzpamatuji!

textVyhnané ve stálém spánku Shromažďují své filozofie.

10. září 2013 v 18:22 | Lady_Paranoid

Tak co jak šlo v té škole ???

Nesnáším když něco citím a nemůžu.. Znáte to ?


Stále s toho nemůžu videla jsem Stratovarius dne 6.9.2013 jsem viděla mou nejoblíbenější kapelu od mála. Poslouchala jsem je už v 10 letech s tátou. Taky jsem stravila nejlepší víkend s mojima kočkama z Havířova a hrali nám Desmod,Helloween, Kryštof, Daniel Mrozek,... Jela jsem po dlouhé době na Mambu. Taková ta jezdící lávka :D Jinak zatím docela v pohodě, škola už mi docela štve, že nemůžu spát tk dlouho. Taky nesnášíte vstávání na to si budu muset zvyknout. Jéé toho je tak moc k povídaní. Já jsem se tam hloupá, že jsem řekla, že jeden článek do deníku na měsíc! Ne já to nedám!! Takže budu spát nakonec co dva týdny nebo co týden jak to budu stíhat všechno. No, abych se vrátila k Haviřovským slavnostem. Viděla jsem kryštofy a teď v sobotu je uvidím znova po boku maminky a užasného kluka co více si přát.Jinak ve škole je to naprostý maraz. Všichni mluví jen o maturitě. Já se toho bojím jako čert kříže ještě když jedu do Itálie už na začátku října!!! Néé to nedám :D :D Chiichii.. zdá se mi furt dokola jeden sen tak jsem se rozhodla, že ho v pátek zveřejním a nějákou dobu nebudu přidávat články. Možná týden. Nevím, ale komentovat budu pořád takže se nebojte o to, že bych se na vás mí drazí vysrala.. Horší to bude že kolem května.... a teď. Díky vám a blogu a mým kamarádkám jsem si zase obnovila Ask. Takže vám sem dám odkaz a kdyby cokoliv ohledně blogu tak piště sem. Po dobu nepřítomnosti, která začne zhruba..

13.9.2013 do...Stratovarius live in Havířov! Miluju jak mluvil anglicky,, Ruky nahoru". :33 ♥


Sterling Knight

9. září 2013 v 15:54 | Lady_ParanoidMoc se mi ta písnička líbila, ať už byla ve filmu Starstruck. Je to užasná komedie a já jsem se na ní dívala, jen protože mám ráda, když někdo ve filmech zpívá. Tak příjemný poslech.

text

Ps: Omlouvám se nestíhám.. začla škola.


Návody na Vaření.

4. září 2013 v 9:20 | Lady_Paranoid
Na Facebooku jsem našla jednu stránku tam jsou různé návody na barevna jídlo a tak a jelikož nevím co mám napsat kromě hudby a deníčku. Tak vám dám pár typu jak i zpříjemnit vaření :D

www.facebook.com/KollyDietfollow on facebook: Kolly DietFollow on facebook: Kolly Diet