Listopad 2013

Záříme jako hvězdy, protože jsme krásný, jsme krásný, právě teď

24. listopadu 2013 v 20:14 | Lady_Paranoid
Ahoj drahoušci.


Tak jsem se vám jen nachvíli ozvala. Nemám čas ani náladu na blog. Pořád se učím jako amina a nebo jsem venku se svou polovičkou. Ano, slyšíte dobře já jsem jsem ho našla. A jen tak snadno se ho nezvdám! Konečně mám pocit, že jsem šťastná. Než se něco posere. Jeden poznatek jsem posraná z maturity viděla jsem zadání a málem jsem se z toho sesypala. Jestli já to dám budu bůh.

Jinak pro poznatek dneska mi je 19 a tento víkend jsem to oslavila nejen se všemi na kapele Zoči voči v Ostravském Barraku. I sobotu jsem se nenudila pro jistotu jsem navštívila Klub Fabric a koukla na Traktor tour, bonus Miro šmajda.com. Byli to nejskvělejší narozeniny, které jsem zažila. Akorát jsem Zoči Voči poslouchala od záchodové mísy! Což k tomu nepochybně platí. Mira šmajdu jsem si užila maximálně, už 28.11 PRAHA z Vlaďkou! Užijeme si to... jako každý koncert! :3

Jediná věc co mi chyběla. Celý víkend jsem se těšila na neděli a ta se nakonec celá posrala. A já sedím doma. No, co stalo se. Řekla jsem nebudu bulet...a taky jsem nebulela, ale mám na kraji. Mě není dobře, moc jsem toho vypila! =DDD ale pořád jsem doufala, že se se nic neposere... Hold nikdy nečekej. Moc mě mrzí, že blog a vás nestíhám mrknu na vaše články... Ale opravdu nekomentuju každý článek.. Moc lidí mi dneska popřálo včetně mých nejlepších kamarádek :3

Miluju vás protože vaše komentáře mě někdy drželi nad hladinou!!!!


Moj modrovlásek ... :333

Já chcem být s tebou užívat si každý den a držať ťa za ruku doufat, že to neje sen…

7. listopadu 2013 v 18:40 | Lady_Paranoid

Zdravím všechny,


Mám k vám pár věcí snad se na mě nenaštvete. Ikdyž nemáte proč, že ano. Chtěla jsem dodat, že letos maturuji a tak už se mi začíná kupit učení na hromádku. Po příletu jsem se tento týden defakto nezastavila. Mrzí mě to, ale budu muset nachvili blog opustit. Lépe řečeno nerada ho pozastavit. Slibuji, že přidám jeden 2 články po dobu svého učení nebo tak, ale budu se spíše zaměřovat na deníček. Jak trapné od skoro 19 leté holky, ale nechci o vás přijít!! Možná vás budu žádat o pomoc, kdo ví. Taky bych měla nějak změnit blog do světlejších barev, zdá se mi moc tmavý. Tak se ospravedlňujem a doufám, že si mě nesmažete. Budu se snažit mrknout na vaše články, ale nebude to každý den.


Háááháá....

Teď můžu konečně přejít k tomu co jsem vám chtěla napsat. Byla jsem tedy na koncertě v Žilině mám svou první společnou fotku s všema členama kapely The Paranoid. Taky jsem začala psát do webu Roseandrock. Napsala jsem už dva články. Teď jsem si zveřejnuji svůj první. Ve škole se mi toho kupí víc a víc. Všechno má svůj čas a učitelky na mě díky bohu zatím netlačí s učením. Jsem konečně ráda, že jsem se dokopala k tomu napsat něco zajímávého. Taky mám poslední dobou pocit, že jsem bezvýznamná pro všechny už jsem dlouho nemluvila s mou Kath, zuzí, jím a plno jinými lidmi protože to prostě časově nestíhám. Hlavně bych chtěla jít konečně ven s ním! Zrušila jsem si Ask.fm pro mě nemá cenu stejně na to nemám čas ani náladu na ty otázky.

ááááá ....

Musím se vám svěřit napsala mi holka, která mi nabízela peníze za sex, že její šef mě chce na cástingu a takové hovna. Myslela jsem, že ji prohodím oknem!! Já takové věci v životě dělat nechci a ani nebudu ikdyby za to byl milion! Teď už jí mám naštěstí v bloku, ale i tak je mi z toho na blití...FUJ!! Už nevím co mám dál psát. Až budou náměty a čas na články slibuji, že napíšu mnoho zajímavých věcí... Tak se mějte a čágo!


Doufám, že tyhle hovna někdo četl ....Dalo mi to dost práce. :DDDLiebster Blog Award!

3. listopadu 2013 v 18:07 | Lady_Paranoid

Prozradit o sobě 10 věcí.

1.Miluju hudbu, koncerty a akce. Nedokážu si představit, že bych nemohla jezdit po česku nebo slovensku. Naplňuje mě to víc a víc. Díky live akcí, jsem poznala super človíčky. Hudba = dokonalý únik z reality!

2. Chtěla jsem být red head! Barvím si vlasy na červenou, ale musím je odbarvovat moje přírodní barva je totiž tmavě hnědá barva. Což je někdy úplně nemožné!

3. Jediný muž v mé životě je můj otec. Je to nejlepší co mě v životě potkalo. Milujeme stejnou hudbu, zvířata, přírodu les i drbání cizích lidí. Jsme stejná krev tudíž miluju ty společně strávené chvíle s jeho přítelkiní.

4. Mým cílem pro tento rok je dodělat školu, najít si byt a poté si najít práca v zahraničí. Nechci zbytek života ztravit tady v česku. Kdo by tu chtěl žít! Radeji půjdu na slovensko!


5. Nenáším politiky. A už se to nebojím říct nahlas! Když s naším státem baví svět tak už bude něco kurva špatně. Mám ráda svou zem, ala ta politika me naprosto vyhání!

6. Mojí hudbou si někteří myslí, že jsem emařka. Nejsem ! Neznemaná, že když chodím v černém s linkami, že jsem emo. Miluju rock, metal, pop-rock, hardcore, metalcore,hiphopcore, ale i disko, dupstep, techno a podobnou muziku. Naučili mě prostě poslouchat vše. Mám prostě blíže k bicím, kytaře a basse. :)

7. Vždycky jsem byla vychovávána bez mobil, bez netu, bez televize. Jenže dnešní děti v první třídě mají tablety, dotykové telefony, drahé notebooky. Já svůj notebook mám necelý rok a nový mobil mám dva dny. Prostě nechápu ten postup doby. V 10 lítala po venku hrál hry, běhala v lese a bylo mi líp než teď.

8. Můj život poznamenal z velké části rozvod rodičů. Nemám co říka jen jsem v 15 rokách dělala věci na které zrovna nejsem pyšná! Nikdy nezapomenu na všechnu tu bolest, nikdy nezapomenu na to všechno co mi kdo udělal. Jediný unik je zase jen hudba! Amen smích!

9. Nejsem a nebudu milována. Nikdo mě nepodrží když potřebuju. Jen mí přátelé ano, ale nemám pocit, že bych pro někoho byla důležitá. Jen pro kluky, kteří mě milují. Ale já je prostě beru jako svoje bratry. Chápete kdy budu šťastná?! Ikdyž nechcu být bezcitná snad už mě někdo má rád, jen to nechci uspěchat! Nerada bych o něj přišla.

10. Jsem pesimista s chuťí do života a nikdy se nezvdávám něčeho čeho chci dosáhnout!

OTÁZKY od blogerky Lištičky


1. Najpodivnejšia vec o tebe?

Miluju duchařinu a démony, ale zároveň se každý večer modlím. Takže jsem dost toho zažila a nebojím se to přižnat a ten kdo mi nevěří ať si nasere!

2. Pesnička, ktorá vystihuje tvoj život?

The paranoid - búrka slz.

3. Na čo myslíš tesne predtým, než zaspíš?

Na svůj život jaký je. Jaká jsem já a co se děje v mé hlavě nedokážu si to ani vybavit. Další myšlenka padne na toho koho začínám mít fakt ráda.Celý život mi proběhne v mozku než zavřu oči a usnu.

4. Obľúbený animák?

Je jich mnoho, ale momentálně vede asi Já padouch 1,2.

5. Niečo, čo počúvaš, ale normálne by si to nepriznal/a?

Ne já vše přiznám. ( Někdy po čase) :D Jsem upřímný člověk. Nevím jestli to myslíš jako hudbu nebo cokoliv jiného! :)

6. Máš piercingy/kérky? A ak nemáš, chcel/a by si?

Teď studuji servírku tak nemůžu nic. Jen chci pirs do rtu a tetování na rameno ,, Minulost ztratila význam, začínáme odznova".

7. Čo ťa naposledy rozplakalo?

Pohled na profil člověka, který se mi dlouho neozýval. Naštěstí už nemusím brečet..

8. Miluješ niekoho?

Miluju? Zatím se dá říct, že ho mám hodně ráda. Snad se to v to vyvine...

9. Najbližšia kniha, strana 26, šiesta veta?

Teď jsem našla na stole knihu od matky :DD Tajnosti popraviště ,,Byl střední postavy, trochu tělnatý, ale měl pevný krok široké plce, je dávaly tušit mladistvou sílu".

10. A kiss for me? :*

Jasně!!! :3 ♥

10 OTÁZEK PRO BLOGERY, KTERÉ NOMINUJI


1. Máš rád/a přírodu a cestování?
2. Jaký seriál teď miluješ a sleduješ?
3. Co ti nejvíc v životě ulížilo?
4. Jakou barvu nejvíc zbožnuješ?
5. Co pro tebe znamená láska ?
6. Proč sis založil/a blog?
7. čteš rád/a knihy?
8. Oblíbený song?
9. Co tě rozesměješ vždycky když brečíš smíchy?
10. Máš rad/a společnost nebo si samotář?

NOMINACE 5 DALŠÍCH BLOGERŮ.