Leden 2014

Realita plná pocitů v prázdnu.

28. ledna 2014 v 20:00 | Lady_Paranoid

Vždycky jsem si myslela, že moje srdce vídí jen to co chce. Nedokázala už bych si ani představit jak moc mě veme, když opravdu, začne citít to čemu mi lidé říkáme cit.
Dlouho jsem si nalhávala, že mě budeš mít rád. Jo i tak na tebou zvítězil zase ten tvůj neutuchajicí put. Jsem jedna z mnoha už jsem se s tím smířila, nechci už nic... nečekám už nic. Jak jsem to mohla vedět. Nikdy nebudu hledat pomoc. Brala jsem to jako ten hloupý osud, který pro tebe nic neznamená. Z odstupem času mám ty pocity stesku..
Ikdybych si tu sebe víc vypsala své myšlenky nic to neznění..Co je na tom, když se člověk rád tulí, když potřebuje citit cizí teplo a pocit, že aspon někomu patříš na těch zkurvených hodin. Užívala jsem si každé zkurvené chvíle, kdy jsem se ti mohl podívat do očí. Kdy jsem mohla sedět a dívat se jak spíš.
Pamatuješ si snad, že jsem o tobě přemýšlela, uvedomuješ si někdy, jak moc trpím. Ne, jsem užásná kamarádka, co ti dobře udělá kafe a má ty nejúžasnější potkany na světě. Když už konečně pochopíš, že to tvoje mám tě rád se mi zrylo do hlavy. Já jsem jsem byla upřímná, řekla jsem ti něco co jsem si mohl klidně nechat pro sebe. Jenže já jsem čekala moc od člověka, který vystřídal celou partu holek. Akorát jsem se do toho zamotala.


Nikdy ti neřeknu, to co jsem citila když si mi stál u dveří.
Jak se mi klepali se i nohy ruce, nechápala jsem proč se mi tento stav pořád opakuje, nechtěla jsem si to přiznat. Změnil si mi život už jenom tím, že si. Víš? Ne, je ti to jedno. Nesnáším tě, za jednu tvou blbou stranku. Pořád sis stěžoval, že nejsi šťastný. Kdybys otevřel oči nehnal se pořád za nereálným. Ne! přeju ti jen jedno a to, aby tvůj žil život. Do, kterého já nebudu patřit. A nikdy jsem nepatřila. Hloupě jsem si to nalhávala.
Teď jsem pochopila, proč nezapadám co tvých rovnic, do tvých hloupých očí se zbláznila snad každá i já jsem tomu dlouho odolávala. Nakonec i tak jsem ráda, že tě někdy můžu vidět spokojeného. Mám tě ráda.

Neviem ti povedať nie!

26. ledna 2014 v 22:19 | Lady_Paranoid
Další z mojich nocí...stupidní probdělé noci, jop vy mi všichni říkáte jak jsou tyhle slátaniny užasnéé, ne nejsou. Jsem jen taková kreativní duše. Proč mám pocit, že tenhle zmar se chce dostat na povrch. Neumím si už pomoct v podstatě jsem ráda, že jsem přestala myslet a veci, které mi dusí kyslík v plycích. No v uvozovkách snažím se .... Snad se vám líbít bude, jen opravdu krátce, jinak se mějte líp. Chci ty sny v mé hlavě splnit. Prosím :D jinak mě tu opravdu jebne....


Když se dívám na tu pohybující se oblohu,
podle nich určuju svou polohu.
Ve své hlavě našla jsem odvahu,
přizpůsobovat se pouhému zásahu.

Nepřestala jsem bojovat
Všechny začnu šokovat.
V každém doušku svého vína,
citím jak se to ve mě vzpíná.

To co mám v srdci na tom už nezáleží,¨
Chci už zase sedět na pobřeží.
Jen to italské moře mě uklidnovalo,
tak proč mi je tak zoufalo.¨


Svým usměvem budu bavit okolí dále,
I kdybych měla mít na mále.
voláš o mou pomoct teď?
Nebojím se zařvat seď.
My head explodes, my lungs implode!

19. ledna 2014 v 22:25 | Lady_Paranoid |  Pensiero.

Cítíš mě ve své duší?
Pro mou záchranu nemůžeš nic udělat
Jsem na to sám!

Cítili ste někdy jak vám dochází kyslík v plicích a vy se nemůžete nadechnout. Je to něco jako bych umírala. Ten pocit byl šílený a proto už nikdy nechci zažít znovu. Ta bolest to, že ztrácíš vědomí a prostě už nemůžeš. Jinak co ti brání v tom, aby sis splnila svůj sen? Doufej, doufej, doufej... Hlava ti stejně řekne ser na to. Možná bych to měla nechat plavat, vysrat se na to, zapomenout?

Ten pocit, že budeš zase drtit svoje plyšáky. Protože ti mi nikdy nevrazili a nevrazí díku do zad. Co mi zbýva? Proč ty myšlenky neochází, proč je to jako mor, který moří moje srdce.. Proč? proč? Proč? Jak máš recept na štěstí? Jaké štestí.. Já žádné nemá... Mám asi opravdu místo duše černou díru. Budu se smát všemu všem a nikdo neuvidí co budu dál v srdci nosit.. Nechám si to pro sebe..

Nemám náladu, nemám čas. Jen vám tu něco napíšu, vzniklo to, ale je to shit!

Jestli se máme bát,
jsi na to sama, co děláš?
aby si zmírnila svůj pád,
Co začnu,ty za mě doděláš.

Ta tvá víra je zbabělá,
Jak mám být dospělá?
Přívěšek mi dává tu poslední sílu,
skončit mou ubohou víru.

Jen mi to ty nahoře zkompikuj,
Abych se modlila, vykřikuj.
Schovám pod polštář svou mokrou tvář,
Nepoznáš to, jsem dobrý lhář.

Komu tu vlastně chybím, mám víru.
ale v duši obrovskou díru.
Věřila dál ve svůj lepší život,
Víš,jak zní tvůj vřískot.

V mé duši není žádná poezie, jen listina lží, které jsem řekl.

13. ledna 2014 v 21:51 | Lady_Paranoid |  Pensiero.^^I live my life hiding in shadows but now
I can see cuz your soul is lifting me^^

Ten text tohohle songu mi jede neustále v hlavě. Jako nikdy předtím. Měla jsem v hlavě jednu myšlenku, že do dalšího dne se neprospím. Další bezesné noci mě naučili, že to tě nejvíc žere je lepší zrýmovat nebo napsat v textu. Nevím proč to dělám, nevím jestli mi je potom líp. Jedno vím, že jsem v životě nenapsala depresivnější pičoviny! :D Musím se tomu jen ja jen smát. Srdce mi nebere.

^^ Don't waste your time with an attitude
Don't hold back just let it scream
You know the one with the light inside
There the ones who have the disses, woah ^^

Jak mi ještě někdo řekne, dodělej školu a pak si najdi přítele. Nakopu ho do velké zkurvené zadnice. Já už nemám zájem o nic a o nikoho. Protože, když nejsou kluci nejsou problémy. Není trápení, nemusíš přemýšlet. Mám raději když jsem se svou nejlepší kamarádkou a mými koncertovými kamarádky. Já nepotřebuju nikoho, protože nikdo už nepotřebuje mě, krutá realita. Jen jsem se ztrapnila. Ztrapnila jsem sama sebe tím, že jsem si pustila blbečky k srdci. Ne budu Jako hlavní hrdinka s mého oblíbeného seriálu. Jsem plná nenávisti jakou jste v životě nikdo nezažil. Moc mě to žere, jsem citlivější než kdy předtím. Co to píšu za sračky?

^^ Bring me out
Come and find me in the dark now
Everyday by myself I'm breaking down
I don't wanna fight alone anymore
Bring me out from the prison of my own pride
My God I need a hope I can't deny
In the end I'm realizing
I was never meant to fight on my own ^^


Jaký je způsob, že jsem ocitla nad propastí. Moje rodina není rodinou, kterou jsem chtěla. Vždycky ti zbyde ta poslední naděje na lepší život. Jo, je to depresivní. Jo, jsem taková jako když jsem bývala před rokama? ne... Ale jsem silnější a odonější nic mě nebude tahat na dno. Kdo to udělá rozbiju mu civerník. Jo, Jsem plná zlosti, protože nic jiného mi nezbylo. Co stím vším? ...Kupí se to jako láva v hoře sopky a před ní napsáno ,, Pozor životu nebezpečná". HaaaaHaaa, můžu hrdě říct forever alone děvčata přidávám se k hnuskám a holkách, které nikdy nebudou doceněné. Ne, že by mi to vadilo, je mi to fuk, už nevládzem. Musíme vždycky jen bojovat za to, aby jsme přežívali. Začíná mi učení ....začíná mi teror. Ani nevíte jak mě držíte všichni na vodou. Díky vám, jsem se s toho ještě nezvencla.. To je hárd všechno.Escape the fate.

4. ledna 2014 v 19:22 | Lady_ParanoidZnala jsem pár songů Jako something, Situations,The flood...Ale to jsem ještě netušila jakou zavislost si vybudu. Sama v sobě vím co je to mít sen za kterým si jdeš. A Tihle týpci maji fakt správný texty. Stačilo mi ukázat jeden song Until we die, ale je to jak nemoc, která zabila moje uši. Tahle mě vytihuje víc ne kterýkoliv text zčekněte. Polovina z textů mi sedí, prostě nechápu, jak tahle závislost postihla i můj mozek.

text

Další songy: