V mé duši není žádná poezie, jen listina lží, které jsem řekl.

13. ledna 2014 v 21:51 | Lady_Paranoid |  Pensiero.^^I live my life hiding in shadows but now
I can see cuz your soul is lifting me^^

Ten text tohohle songu mi jede neustále v hlavě. Jako nikdy předtím. Měla jsem v hlavě jednu myšlenku, že do dalšího dne se neprospím. Další bezesné noci mě naučili, že to tě nejvíc žere je lepší zrýmovat nebo napsat v textu. Nevím proč to dělám, nevím jestli mi je potom líp. Jedno vím, že jsem v životě nenapsala depresivnější pičoviny! :D Musím se tomu jen ja jen smát. Srdce mi nebere.

^^ Don't waste your time with an attitude
Don't hold back just let it scream
You know the one with the light inside
There the ones who have the disses, woah ^^

Jak mi ještě někdo řekne, dodělej školu a pak si najdi přítele. Nakopu ho do velké zkurvené zadnice. Já už nemám zájem o nic a o nikoho. Protože, když nejsou kluci nejsou problémy. Není trápení, nemusíš přemýšlet. Mám raději když jsem se svou nejlepší kamarádkou a mými koncertovými kamarádky. Já nepotřebuju nikoho, protože nikdo už nepotřebuje mě, krutá realita. Jen jsem se ztrapnila. Ztrapnila jsem sama sebe tím, že jsem si pustila blbečky k srdci. Ne budu Jako hlavní hrdinka s mého oblíbeného seriálu. Jsem plná nenávisti jakou jste v životě nikdo nezažil. Moc mě to žere, jsem citlivější než kdy předtím. Co to píšu za sračky?

^^ Bring me out
Come and find me in the dark now
Everyday by myself I'm breaking down
I don't wanna fight alone anymore
Bring me out from the prison of my own pride
My God I need a hope I can't deny
In the end I'm realizing
I was never meant to fight on my own ^^


Jaký je způsob, že jsem ocitla nad propastí. Moje rodina není rodinou, kterou jsem chtěla. Vždycky ti zbyde ta poslední naděje na lepší život. Jo, je to depresivní. Jo, jsem taková jako když jsem bývala před rokama? ne... Ale jsem silnější a odonější nic mě nebude tahat na dno. Kdo to udělá rozbiju mu civerník. Jo, Jsem plná zlosti, protože nic jiného mi nezbylo. Co stím vším? ...Kupí se to jako láva v hoře sopky a před ní napsáno ,, Pozor životu nebezpečná". HaaaaHaaa, můžu hrdě říct forever alone děvčata přidávám se k hnuskám a holkách, které nikdy nebudou doceněné. Ne, že by mi to vadilo, je mi to fuk, už nevládzem. Musíme vždycky jen bojovat za to, aby jsme přežívali. Začíná mi učení ....začíná mi teror. Ani nevíte jak mě držíte všichni na vodou. Díky vám, jsem se s toho ještě nezvencla.. To je hárd všechno.


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Markét Markét | Web | 14. ledna 2014 v 15:20 | Reagovat

Jo, taky jsem napsala básničku. Hodně mi to pomohlo a mám chuť a nápad napsat další, ale tak nějak není čas. Snad bude.

Pustila jsem si jednoho člověka k srdci.. Věřila mu na sto procent, dovolila všechno, přizpůsobovala se.. Dal mi košem. Znám to.

Nežijeme aby jsme přežívali. Užíváme si života, i bez kluků. :) Drž se kočko.

2 ladyparanoid ladyparanoid | Web | 15. ledna 2014 v 10:19 | Reagovat

Jo já taky každý den přemýšlím nad jiným s píšu... Jo já už neveřím a nepatřím nikomu..užíváme si života, v rámci mezí s kamarádkami.  držím, dokud dýchám.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama